test Podvádza ťa? | PsychoTesty

PsychoTesty

Otestuj sa a dozvieš sa o sebe viac!
Testy pre ženy | Testy pre mužov
OBSAH
Nieco navyše
Servisné infošky
Počet psychotestov: 12

Podvádza ťa?

Kategória: Psychotesty
Publikovaný: 06.06.2004, 21:33 / Počet zobrazení: 93239
Počet otázok v teste: 10 / Iba pre ženy!

Podvádza ťa tvoj partner? Máš sa čoho obávať, alebo je váš vzťah stále v pohode a istote? Otestuj sa a dozvieš sa pravdu!
1.
Prídeš nečakane domov a nájdeš svojho partnera pracovať s počítačom. Skôr ako k nemu podídeš, on...
2.
Idete spolu na párty ku priateľom. Žena, ktorú nepoznáš podíde k tvojmu partnerovi a začne sa s ním baviť ako so starým priateľom. Dokonca máš pocit, že s ním chce flirtovať. Tvoj partner ...
3.
Dohodli ste si stretnutie v meste, lebo chcete ísť spolu do divadla. Samozrejme, on zase mešká. Si veľmi nahnevaná, pretože predstavenie ste už nestihli a navyše lístky, ktoré stáli celý majetok vám už nepreplatia. Ako zareaguje tvoj partner?
4.
Máš taký ten mučivý pocit, že s vaším vzťahom nie je niečo v poriadku. Čo urobíš?
5.
Keď si šla minule po chodbe, náhodou si našla jeho bundu na zemi. Chcela si ju zavesiť na vešiak, ale v momente, keď si ju zdvihla zo zeme, vypadla z nej malá knižka. Zvedavo si ju otvorila a boli v nej samé ženské mená a telefónne čísla. Aké bude vysvetlenie?
6.
Ste spolu na letnom kúpalisku. Slniečko pečie ako divé, všade je plno ľudí, ktorí sa špacírujú po brehu jazera. Ležíš si spokojne na brehu a tvoj partner sa rozhodne, že ide kúpiť niečo na pitie. Ako ho tak z diaľky pozoruješ, keď stojí v rade pri stánku s občerstvením, všimneš si, že sa dobre baví s nejakou slečnou v plavkách pred ním. Dokonca ju niekoľko krát chytí aj za zadok!
Celá zúrivá ho očakávaš na deke. Čo bude nasledovať?
7.
Tvoj partner ide večer von – bez teba. Čo budeš robiť ty?
8.
Celý deň sa ho pokúšaš zastihnúť na mobile. Telefón však vôbec nedvíha. Si nervózna a premýšľaš, kde môže byť. Keď sa mu konečne dovoláš, aké bude vysvetlenie?
9.
Uprostred noci vás zobudí zvonenie telefónu. Keď to zdvihneš, ozve sa ženský hlas a vypýta si tvojho partnera. Kto bol na druhej strane linky?
10.
Tvoja dobrá priateľka je u vás na večeri. Na chvíľku odídeš do kuchyne a keď sa vraciaš všimneš si, že sa pod stolom navzájom dotýkajú a hladkajú nohami. Ako zareaguješ?
Hodnotenie psychotestu:
Dobre1641 Zle859
DISKUSIA

Žiadny diskusný príspevok. Zatiaľ...
Pridaj ho ako prvý/á!

Pridaj nový príspevok do diskusie
Tvoje meno *
Názov *
Kontrola *
Učený nikto z neba
Vieš o tom, že registrovaní návštevníci nemusia zadávať svoje meno? Registrácia je jednoduchá a je zadarmo. A navyše, nikto sa viac nepodpíše pod tvojím nickom.
Vyhľadávanie
NAJčítanejšie
NAJlepšie
Reklama
© Gendzo macher, 2014  |  www.psychotesty.sk  |  admin@gendzo.sk